Elysium - informace o vampirismu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jsem upír?

Goto down

Jsem upír? Empty Jsem upír?

Příspěvek pro Admin 7/9/2016, 15:09


Vzhledem k tomu, že procitání začíná ve většině případů v pozdní pubertě a rané adolescenci, je nutné nejdříve přihlédnout k psychickým a fyziologickým změnám běžným pro každého člověka. Nebojte se zeptat dospělých, zda-li je symptom, který jste objevili, normální. Samozřejmě o vampirismu nic nezmiňujte - budete akorát za blázny, hlupáky.

Pokud není, je třeba se ujistit, že se nejedná o příznak nemoci. Můžete navštívit doktora, aby Vám pomohl symptom klasifikovat a s nemocí se vypořádat. Opět neříkejte nic o vampirismu.

A pokud stále nevíte, pak přichází na scénu Elysium. Pečlivě si přečtěte všechny články v sekci "Vampirismus obecně". Zejména článek o Procitnutí.

Snažte se na všechny informace hledět objektivně a s odstupem. Nebuďte hypochondry a nehledejte na sobě každý symptom násilím. Buďte nestrannými pozorovateli. Veškeré symptomy se projeví přirozeně, není třeba je na sobě vyvolávat. V případě, že budete přesvědčeni o Vašem vampirismu, či jste zmatení a plní otázek, zaregistrujte se, v sekci "Přijímání" se nám svěřte a my se Vám pokusíme pomoci.

A hlavně pamatujte na fakt, že být upírem Vás nedělá lepším. Je to život plný lží, skrývání a boje s lidským způsobem života. Lidství není podřadné, špatné, či negativní. Problém lidí spočívá jen v tom, že málokdo dokáže být skutečně člověkem.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 06. 09. 16

https://elysium.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru